O nás

Naše závazky

Ve společnosti Ultra Premium Direct stavíme zdraví vašich psů a koček do středu našeho zájmu. Jsme přesvědčeni, že výživa má zásadní vliv na jejich pohodu. Proto nabízíme receptury přizpůsobené původní stravě vašich psů a koček, tedy krmivo bez obilovin nebo s nízkým obsahem obilovin.

Společná vášeň

"Chováme psy i kočky a milujeme je nade vše! Naše 3 kočky a 2 psi žijí v dokonalé harmonii s našimi 3 dětmi. Jsou součástí naší rodiny, našeho života. Náš podnik se zrodil na základě společného zjištění: nedařilo se nám nalézt kvalitní potravu pro naše zvířata. Oba jsme se proto rozhodli, pustit se do tohoto dobrodružství po boku s veterináři specializujícími se na výživu zvířat, abychom se všichni společně naučili, jak lépe vyživovat naše domácí zvířata." Matthieu a Sophie, spoluzakladatelé.

 Vylepšení života našich domácích mazlíčků

Věříme, že pokud máme jako společníka psa nebo kočku, jsme zavázáni dostát  jejich důvěře, kterou do nás vkládají po celý svůj život. Nikdy jsme do našich domácích mazlíčků nevkládali tolik očekávání: aby nám dělali společnost, aby nás zbavovali stresu, aby nás vytáhli ven... ale nakonec téměř zapomínáme, co jim denně dlužíme. Posláním společnosti Ultra Premium Direct je pomáhat všem majitelům psů a koček, aby díky kvalitnímu krmivu, které je snadno dostupné a odpovídá jejich skutečným potřebám, uctili skutečné pouto lásky a důvěry, které mezi nimi a jejich domácími mazlíčky existuje.

Ultra Premium Food

Naše výrobky jsou sestavovány tak, aby respektovaly stravu psů i koček. Denně spolupracujeme s odborníky na veterinární výživu, s nimiž vybíráme vysoce kvalitní suroviny. V našich granulích, které vyrábíme ve Francii, najdete jen to nejlepší! Naše granule jsou vyrobeny bez aromat, barviv a bez umělých konzervačních látek.

Bez prostředníka

Chtěli bychom prémiové krmivo pro psy a kočky co nejvíce zpřístupnit tím, že ho nabízíme za dostupnou cenu. Z tohoto důvodu naše výrobky v obchodech nenajdete! Ovládnutím distribučního řetězce a prodejem výhradně na internetu si sami řídíme náklady a vyhýbáme se tak distributorským maržím. Děláme tedy maximum proto, aby cena nebyla překážkou v pořízení kvalitní stravy pro vaše zvířecí miláčky. Ultra Premium Direct znamená cenu přímo od výrobce.  Zaplatíte tedy pouze za to, co nakoupíte. Nic navíc!. 

ULTRA PREMIUM DIRECT: "ÚSPORA BEZ KOMPROMISŮ! "

- Nabídněte svému psovi nebo kočce ultraprémiové granule s vyváženou recepturou od veterinářů a s nejvyššími nutričními standardy: komplexní, chutné a vyvážené, vysoce stravitelné s nízkým obsahem obilovin, nebo zcela bez obilovin a nízkým glykemickým indexem.

- Snižte svůj rozpočet na krmivo až o 35 % v porovnání ve stejné kategorii, tj. až o několik tisíc Kč ročně pro středně velkého psa!

Jak to udělat? Ultra Premium Direct je první a jedinečná řada vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky přímo od výrobce, prodávaná BEZ JAKÉHOKOLI ZPROSTŘEDKOVATELE. Konečně kvalitní a dostupná výživa, která respektuje přirozenou stravu vašich psů a koček!

ULTRA PREMIUM DIRECT znamená značkové zboží skladové ceny. Jediná značka, která prodává přímo od výrobce ke svým spotřebitelům. Neplatíte tedy žádné obchodní marže navíc.

PS: .....něco na reklamu investovat musíme, jinak by jste se o nás nedověděli.....ale ODMĚNÍME stálé zákazníky

Díky společnosti ULTRA PREMIUM DIRECT jsou krmiva Super Premium (s nízkým obsahem obilovin) a Ultra Premium (bez obilovin) pro vaše psy a kočky cenově dostupná. Skutečný koktejl vitality, pohody a potěšení za bezkonkurenční cenu!

Prémiové granule pro náročné chovatele !
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram